cerny@projekcecerny.cz
Volejte +420 605 363 488
Po - Pá 8:00 - 17:00
Máchova 714, 339 01 Klatovy III

Blog

Projekční a architektonická kancelář Josef Černý / Realizace  / Rezidence Javor v Železné Rudě

Rezidence Javor v Železné Rudě

Luxusní a moderní horské apartmány v Rezidenci Javor v Železné Rudě nabízejí ideální možnost rekreace a odpočinku v zimním i letním období v tomto nejvyhledávanějším Šumavském letovisku. Horské apartmány nabízí dispoziční řešení od menších bytů 1+kk po větší terasové byty 3+kk.

Součástí každého bytu jsou sklepní kóje a parkování formou krytého garážového stání pro všechny byty. Součástí domu jsou dva osobní výtahy z 1. p. p. prostoru garáží do 3. n. p. a 6.n.p. bytových částí domu.

V přízemí Rezidence Javor je připraveno k budoucímu využití najdete komerční využití 700 m2 komerčních prostor.

Součástí Rezidence Javor bude vstupní hala s nonstop recepcí a nové welness určené pro vlastníky bytů a veřejnost. Zahájení této stavby je plánováno na jaře 2018 s termínem dokončení a uvedení do provozu na konci roku 2019.

Nadstandardní řešení interiérů a exteriérů od Ing. arch. Černého nabízí možnost změn dle přání klientů. Nízkoenergetický dům, osobní výtah v domě, každý apartmán s vlastní krbovou vložkou.

Rezidence Javor vám nabízí luxusní ubytování na Šumavě v moderních apartmánech v centru Železné Rudy, která v posledních letech významně investuje do turistické infrastruktury a výrazně tak mění tvář tohoto nejvyhledávanějšího šumavského letoviska.

http://javorapartmany.cz/