cerny@projekcecerny.cz
Volejte +420 605 363 488
Po - Pá 8:00 - 17:00
Máchova 714, 339 01 Klatovy III

Blog

Projekční a architektonická kancelář Josef Černý / Realizace  / Rezidence Hradišťská v Plzni na Slovanech
Josef-Cerny-Rezidence-Hradistska (7)

Rezidence Hradišťská v Plzni na Slovanech

Bytový dům se bude nacházet v atraktivní lokalitě v Plzni na Slovanech v Hradištské ulici na místě stávající proluky. 8 bytových jednotek nabízí dispoziční řešení 2+kk včetně terasy nebo balkonů. Součástí každého bytu je sklepní kóje a podzemní a kryté stání.

Bytový dům nabízí nadstandardní řešení interiérů s možností klientských změn. Součástí domu je osobní výtah.

V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost a výborné dopravní spojení do centra města nebo naopak z města. Zastávka tramvaje MHD č. 1 se nachází cca 50m od bytového domu a zajišťuje pohodlnou dopravu do centra města, škol a nákupních center. V bezprostřední docházkové vzdálenosti najdeme obchody, školy a školky.

Realizací tohoto projektu vznikne pěti podlažních bytový dům o osmi bytových jednotkách a 11 podzemních krytých garážových stání a osobní výtah.

Záměr a především rozsah zastavění proluky v ulici Hradišťská byl od samého začátku konzultován na úrovni Magistrátu města Plzně, vypracovaná studie od Ing. arch. Černého řeší zastavěnost proluky a podlažnost nového domu v souladu s platným územním plánem. Studie nového bytového domu byla projednána Magistrátem města Plzně odborem Stavebně správním a odsouhlasena 21.9.2017.

Předpoklad dokončení výstavby říjen 2019.

REZIDENCE HRADIŠŤSKÁ