cerny@projekcecerny.cz
Volejte +420 605 363 488
Po - Pá 8:00 - 17:00
Máchova 714, 339 01 Klatovy III

Stavební úpravy výrobní haly firmy Press – Hammer, s.r.o.

STAVEBNÍ ÚPRAVY VÝROBNY PRESS HAMMER

JEDNÁ SE O STAVEBNÍ ÚPRAVY ČÁSTI STÁVAJÍCÍ VÝROBNY KOMPRESORŮ A VEŠKERÝCH KOMPONENTŮ PRO STLAČENÝ VZDUCH VČETNĚ SERVISU. STÁVAJÍCÍ PROVOZOVNA SE NACHÁZÍ V OBCI VESELÁ U MNICHOVA HRADIŠTĚ PODÉL HLAVNÍHO PRŮJEZDU OBCÍ.

PŘEDNÍ ČÁSTSTÁVAJÍCÍHO OBJEKTU SMĚREM K ULICI JE NAVRŽENA KOMPLETNĚ JAKO NOVÁ S NÁSTAVBOU 2.NP ZA ÚČELEM VÝRAZNĚJŠÍ REPREZENTACE FIRMY. ŘEŠENÁ ČÁST JE POJATA JAKO JEDNODUCHÁ HMOTA KVÁDRU S PLOCHOU STŘECHOU S FASÁDOU Z FALCOVANÉHO PLECHU ČERNÉ BARVY PROŘEZANÁ OKENNÍMI OTVORY A ZVÝRAZNĚNÁ V MÍSTĚ VSTUPU A NÁROŽÍ PŘEDSTUPUJÍCÍM OLEMOVÁNÍM V BÍLÉ HLADKÉ OMÍTCE. ZBYLÁ ČÁST OBJEKTU (VÝROBNÍ HALA) NA OPAČNOU STRANU OD ULICE ZŮSTÁVÁ STÁVAJÍCÍ SE SEDLOVOU STŘECHOU. PŮVODNÍ PŘESAHY STŘECHY JSOU ZKRÁCENY, NOVĚ OMÍTNUTÁ FASÁDA JE POJEDNÁNA VE SVĚTLE ŠEDÉ BARVĚ.

V PŘÍZEMÍ PŘEDNÍ ČÁSTI K ULICI JE NAVRŽEN SHOWROOM S PRODEJNOU, KANCELÁŘE FIRMY A ZASEDACÍ MÍSTNOST JSOU UMÍSTĚNÉV PATŘE. INTERIÉR JE NAVRŽEN STEJNĚ JAKO VENKOVNÍ OBÁLKA V ČERNOBÍLÉM POJETÍ. SHOWROOMU DOMINUJE VNITŘNÍ SCHODIŠTĚ DO PATRA, NAVRŽENÉ V CELOKOVOVÉM PROVEDENÍ V ČERNÉ PRÁŠKOVÉ BARVĚ. CENTRÁLNÍ CHODBA V HORNÍM PODLAŽÍ JE PROSVĚTLENA ŘADOU STŘEŠNÍCH OKEN A DO JEDNOTLIVÝCH KANCELÁŘÍ JSOU NAVRŽENY PROSKLENÉ DVEŘE V BEZRÁMOVÉM PROVEDENÍ.

Lokace:

Veselá u Mnichova Hradiště

Rok:

2013

Kategorie:

Administrativní budovy, Interiéry, Rekonstrukce