cerny@projekcecerny.cz
Volejte +420 605 363 488
Po - Pá 8:00 - 17:00
Máchova 714, 339 01 Klatovy III

Pasivní dřevostavba v Kanicích

RODINNÝ DŮM V KANICÍCH

RODINNÝ DŮM SE NACHÁZÍ V SEVEROVÝCHODNÍ OKRAJOVÉ ČÁSTI ZASTAVĚNÉHO ÚZEMÍ OBCE KANICE U KOLOVČE. POZEMEK JE MÍRNĚ SVAŽITÝ JIŽNÍM SMĚREM, RODINNÝ DŮM JE SITUOVÁN ZHRUBA VE STŘEDU POZEMKU. SMĚREM K ULICIJE NA HRANICI POZEMKU STÁVAJÍCÍ OBJEKT STODOLY, JEJÍŽ MAJITELEM JE TAKÉ STAVEBNÍK A PROVOZUJE ZDE TRUHLÁŘSKOU DÍLNU.

RODINNÝ DŮM JE NAVRŽENÝ ZE DVOU HMOT, KTERÉ NA SEBE NAVAZUJÍ – NEPODSKLEPENÝ, DVOUPODLAŽNÍ DŮM (O PŮDORYSNÉ VELIKOSTI 10,9 X 7,8M) SE SEDLOVOU STŘECHOU SE SKLONEM 30˚ S HŘEBENEM ROVNOBĚŽNĚ SE STÁVAJÍCÍ STODOLOU A DÁLE JEDNOPODLAŽNÍ ČÁST (6,4 X 4,7M) S TECHNICKÝM ZÁZEMÍM ZASTŘEŠENÁ PLOCHOU STŘECHOU, NAVAZUJÍCÍ NA SZ NÁROŽÍ DOMU. FASÁDA DOMU JE OBLOŽENA DŘEVĚNÝMI PALUBKAMI V PŘÍRODNÍM ODSTÍNU V HORIZONTÁLNÍ POLOZE. DŘEVĚNÝ OBKLAD JE PROŘEZÁN OKENNÍMI OTVORY S RÁMY V ANTRACITOVÉM ODSTÍNU.

VSTUP DO RODINNÉHO DOMU JE OD ZÁPADU PŘES KRYTÉ ZÁVĚTŘÍ DO ZÁDVEŘÍ S NAVAZUJÍCÍ TECHNICKOU MÍSTNOSTÍ. ZE ZÁDVEŘÍ SE VSTUPUJE DO HALY SE SCHODIŠTĚM, NA HALU NAVAZUJE OBYTNÁ MÍSTNOST S KUCHYNÍ S VÝCHODEM NA TERASU, PRACOVNA A KOUPELNA. V 2.NP JE SITUOVÁNA SOUKROMÁ ČÁST – 2 POKOJE, LOŽNICE SE ŠATNOU A KOUPELNA.

Lokace:

Kanice u Domažlic

Rok:

2012

Kategorie:

Rodinné domy